STAVEBNÍ FIRMA ZLÍN

Ing. Pavel Gálík - GMP je stavební firma se sídlem ve Zlíně, která působí na Zlínsku od roku 1999. Společnost se zabývá komplexní výstavbou objektů určených k bydlení, rekreaci nebo administrativní účely. Jsme schopni obsáhnout všechny odborné činnosti a výstavbu realizovat v jakémkoliv variantě (hrubá stavba, stavba na klíč, rekonstrukce ...).

Naše společnost zajišťuje kompletní servis včetně zednických prací, elektroinstalace, zateplování budov, tesařských prací a jiných.

Část z množství realizovaných projektů máte možnost vidět na podstránce reference.

Lepší stavební firma

Přesto, že Vám nabízíme kvalitní stavební činnost, uvědomujeme si, že naši zákazníci v podstatě nechtějí nejlevnější dům, nejrychleji postavený dům, nebo nejkrásnější dům, ale v první řadě chtějí DŮM NA CELÝ ŽIVOT. Každý stavební materiál má však svá fyzikální, chemické a technologické specifika, která při nesprávné kombinaci a montáži ztrácí svou trvanlivost a účinnost. Proto naše stavby řídí vždy vzdělaný stavební inženýr rozumějící stavební problematice jak teoreticky, tak i prakticky. Zároveň stavíme výhradně z certifikovaných a vzájemně kompatibilních stavebních systémů. Při porovnávání nabídek prosím berte i toto v úvahu.

Férová cena bez skrytých triků!

na rozdíl od některých stavebních firem, které do své "lákavé" nabídky zakalkulovat snad "pouze obvodové zdi" obsahují naše kalkulace skutečné domy na klíč v kvalitní výbavě, čili úplně všechno až do fáze okamžitého nastěhování a plnohodnotného bydlení, včetně základové desky. Preferujeme otevřené, férové ​​jednání namísto zavádějících skrytých triků. Až po podrobném srovnání konkurenčních nabídek oceníte tu naši!

TELEFON: 603 870 372
EMAIL: INFO@GMP-ZLIN.CZ